Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın

İletişim:

besincantam@gmail.com
Herbalife Nedir ? Herbalife Ne İşe Yarar ?

Herbalife Nedir ?


 

Herbalife Nutrition nedir?

 

1980’den bu yana, Herbalife Nutrition gücünü bilimden alan ürünlerle dünya genelinde beslenme alışkanlıklarını iyileştirmek ve insanların dengeli beslenmesine yardımcı olmak için çalışmaktadır. Herbalife Nutrition, bireysel ihtiyaçlara yanıt vermek ve tüketicilerin benzersiz sağlık ve wellness hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için kişiselleştirilebilen lezzetli beslenme ürünlerinin geliştirilmesinde 40 yılı aşkın tecrübeye sahip olan ve doğrudan satış modeliyle faaliyet gösteren global bir beslenme şirketidir.

 

 

Herbalife Nutrition nasıl faaliyet gösterir?

 

Herbalife Nutrition ürünleri, yalnızca müşterilerinin beslenme ve wellness hedeflerine ilişkin kapsamlı ve kişisel çözümler sunan eğitimli bağımsız distribütörler aracılığıyla satışa sunulur. Ayrıca, Herbalife Nutrition %100 para iadesi garantisiyle tüketicilerin korunması açısından %100 iade garantisi sayesinde tüketicilerin korunmasında Altın Standart sunar.

 

 

Herbalife Nutrition nerelerde faaliyet gösterir?

 

Herbalife Nutrition, tüm dünyada 90’dan fazla ülkede (EMEA’da 56 ülke) tüketicilere sunduğu seçeneklerle farklı beslenme ihtiyaçlarına yanıt verir. Herbalife Nutrition, insanların beslenme alışkanlıklarını iyileştirmek ve üstün kaliteli ürünler ve ekonomik fırsatlar sunmak suretiyle dünyanın dört bir yanındaki toplumlarda olumlu bir etki yaratmaktadır.

 

 

Herbalife Nutrition ürünleri kilo vermede etkili mi?

 

Herbalife Nutrition, kaliteli ve gücünü bilimden alan ürünler geliştirir. Sağlıklı atıştırmalıklar, bitkisel çaylar, aloe içecekleri, takviye edici gıdalar, sporcu ürünleri, dış beslenme ürünleri ve öğün yerine geçen besleyici shake karışımları bu ürünler arasında yer alır. Herbalife Nutrition’un Formül 1 Shake Karışımları kilo kontrolü için öğün yerine geçer. Enerji düzeyi kısıtlanmış bir diyet programı kapsamında bir ana öğün yerine Formül 1 Öğün Yerine Geçen Shake Karışımı tüketmek mevcut kilonun korunmasına katkıda bulunur. Enerji düzeyi kısıtlanmış bir diyet programı kapsamında iki ana öğün yerine Formül 1 Öğün Yerine Geçen Shake Karışımı tüketmek kilo kontrolüne katkıda bulunur. Şirketin global beslenme felsefesi dengeli beslenmeye, sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzı sürdürmeye ve eğitimli bir distribütörün yardımıyla kişisel bir program uygulamaya dayanmaktadır. Bu felsefe, her seferinde bir kişiye odaklanarak dünyanın beslenme alışkanlıklarını iyileştirmeye yardımcı olur.

 

 

Herbalife Nutrition’un kalite taahhüdü nedir?

 

Herbalife Nutrition, içerik maddelerini ekim ve doğal kaynakların korunması bakımından şirketin standartlarını karşılamayı taahhüt eden çiftçilerden temin eder. Herbalife Nutrition, üretime geçmeden önce içerik maddelerini dünya standartlarında laboratuvarlarda test ederek şirketin global standartlarının yanı sıra tüm resmi gerekliliklere uygun olduklarını doğrular. Herbalife Nutrition’un laboratuvarları en üst düzey akreditasyona (ISO 17025) hak kazanmış olup, bu durum şirketin sektörde lider standartlara bağlılığını gözler önüne sermektedir. Herbalife Nutrition’un izlediği kapsamlı kalite süreci, ürün içeriklerinin etiketle birebir aynı olmasını sağlar. Kalite taahhüdü, içerik maddelerinin yetiştirilmesinden müşterilerin daha dengeli bir yaşam sürdürmelerine yardımcı olan nihai ürünlerin üretimine kadar Herbalife Nutrition’un yürüttüğü tüm faaliyetlerin merkezinde yer alır.

 

 

Herbalife Nutrition ürünlerini kimler kullanabilir?

 

2020’de, dünya genelinde her gün 5,3 milyon Herbalife Nutrition Protein Shake’i tüketildi. Tüm Herbalife Nutrition ürünleri, sağlıklı yetişkinlerin güvenle tüketebilmesi için global, AB ve ulusal kanunlara uygun olarak üretilmektedir. Herbalife Nutrition ürünleri etiketteki talimata uygun olarak tüketilmelidir. Bazı ürünlerde bulunan yulaf, süt ürünleri, kafein ve benzer içerik maddeleri hamile ve emziren kadınlar gibi belirli kişiler için uygun olmayabilir. Herbalife Nutrition ürünleri ya da belirli içerik maddeleri hakkında herhangi bir soru sormak isterseniz, doğrudan Global Tüketici Güvenliği ekibi ile görüşebilirsiniz. Ayrıca Herbalife Nutrition, beslenme programınızda herhangi bir değişiklik yapmadan önce hekiminize danışmanızı tavsiye eder. 

 

 

Herbalife Nutrition ürünleri vegan mıdır?

 

Herbalife Nutrition’un amiral ürünü Formül 1 Sağlıklı Öğün Yerine Geçen Shake formüllerinin bir kısmı dahil olmak üzere bazı ürünlerimiz, bitkisel protein içerir. Bu sürdürülebilir bitkisel protein, hayvansal proteinlere kıyasla daha az toprak ve su gerektirir ve daha düşük karbon salınımına neden olur. Tüketicilere ilave seçenekler sunabilmek için, Herbalife Nutrition bezelye, pirinç, kinoa ve daha birçok alternatif bitkisel protein kullanmaktadır.

YENİ TARİHLİ ÜRÜNLER

Tüm Ürünler Orijinal ve Yeni Tarihlidir.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Ödemelerinizi 256 bit SSL koruma güvencesi ve 3D secure ödeme sistemi ile yapabilirsiniz

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

BAĞIMSIZ ÜYE

Bu site Herbalife bağımsız distribütörü tarafından yönetiliyor.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.
TABELA TABELACI