Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 169,231.23 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Ayrıcalıklı Müşteri Ol

HERBALIFE NUTRITION AYRICALIKLI MÜŞTERİSİ OL (ÜCRETSİZ!!)

 

HERBALIFE NUTRITION AYRICALIKLI MÜŞTERİ PROGRAMI

 

Herbalife Nutrition Ayrıcalıklı Müşteri Programına dahil olarak Kilo Yönetimi Ürünlerine , Atıştırmalıklara , İçeceklere , Aktif Yaşam Ürünlerine , Takviye Edici Gıdalara ve Kişisel Bakım Ürünlerine erişebilirsiniz.

Yeni bir Ayrıcalıklı Müşteri olduğunuzda önerilen müşteri satış fiyatı üzerinden yaklaşık %15 indirim hakkıyla Herbalife Nutrition ürünlerine erişebilirsiniz. Her siparişinizle, daha fazla puan biriktirebileceksiniz. Puan biriktikçe, Herbalife Nutrition ürünlerine daha yüksek indirimle erişmenin keyfini çıkarın.

Aynı zamanda sadece Ayrıcalıklı Müşterilerin kullanımında olan, MyHerbalife.com da hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak bir çok faydalı bilgiye, egzersiz videolarına, ürün değerlendirmelerine ve Ayrıcalıklı Müşterilere özel kampanyalara erişebileceksiniz.

 

 

AYRICALIKLI MÜŞTERİ PROGRAMININ AVANTAJLARI:

1) Siparişinizle, daha yüksek indirim oranına ulaşma fırsatı! Herbalife Nutrition, Ayrıcalıklı Müşteri Programında 3 farklı indirim seçeneği sunar.

Bronz Seviye : Herbalife Nutrition ürünlerine önerilen müşteri satış fiyatı üzerinden yaklaşık %15 indirimle ulaşabilirsiniz.

Gümüş Seviye : 1 ila 12 aylık süreçte (ardışık olarak) 100 Puana ulaştığınızda, Herbalife Nutrition ürünlerine önerilen müşteri satış fiyatı üzerinden yaklaşık %25 indirimle ulaşabilirsiniz.

Altın Seviye : 1 ila 12 aylık süreçte (ardışık olarak) 500 puana ulaştığınızda, Herbalife Nutrition ürünlerine önerilen müşteri satış fiyatı üzerinden %35 indirimle ulaşabilirsiniz.

 

2) Ayrıcalıklı Müşterilere özel avantajlar, kampanyalar ve çeşitli ödüller.

3) "Herbalife Nutrition Dünyası" : Farklı tarifler, wellness ve egzersiz ipuçları ve çeşitli bilgiler bulabileceğiniz Ayrıcalıklı Müşterilere özel aylık online gazete.

4) Her zaman her yerde 7/24 Myherbalife.com üzerinden doğrudan sipariş verebilirsiniz.

5) Eğitim ve toplantıya katılım zorunluluğu yoktur.

6) Herbalife Nutrition ürünlerini satmak ve iş fırsatını değerlendirmek ve kariyer inşa etmek istiyorsanız, Distribütör iş paketini satın alarak dilediğiniz zaman Herbalife Distribütörü olabilirsiniz. Unutmayın ki Ayrıcalıklı Müşteri olarak Herbalife Nutrition ürünlerini kişisel kullanımınız için satın alabilir fakat ürün satışı gerçekleştiremezsiniz.

Siz de Ücretsiz olarak Herbalife Nutrition Ayrıcalıklı Müşterisi Olmak İstiyorsanız;

Detaylı Bilgi İçin Bize Whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.

Tel & Whatsapp : 0546 937 26 13

 

 

 

 

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.